Felanmälan

Logga in på: Mina Sidor

Behöver du hjälp med mina sidor så finns det tydliga instruktioner här.

Felanmälan 08 684 494 11

Dygnet runt

Banfast Förvaltning AB

Niclas Myrefalk

Niclas Myrefalk

Fastighetsskötare

niclas.myrefalk@banfast.se
Robert Backe-Krus

Robert Backe-Krus

Fastighetsskötare

robert.backe-krus@banfast.se
Ilja Mojsik

Ilja Mojsik

Fastighetsskötare

ilja.mojsik@banfast.se
Kim Hermansson

Kim Hermansson

Drifttekniker

kim.hermansson@banfast.se
Andreas Palmkvist

Andreas Palmkvist

Drifttekniker

andreas.palmkvist@banfast.se
Elias Lacanne

Elias Lacanne

Driftchef & drifttekniker

elias.lacanne@banfast.se
Therese Svensson

Therese Svensson

Redovisningsansvarig

therese.svensson@banfast.se
Charlott Alstermark

Charlott Alstermark

Förvaltningsassistent

charlott.alstermark@banfast.se
Thy Olafson

Thy Olafson

Redovisnings- och projektekonom

thy.olafson@banfast.se
Bilèn Daniel

Bilèn Daniel

Controller

bilen.daniel@banfast.se
Annelie Martinsson

Annelie Martinsson

Ekonomiassistent

annelie.martinsson@banfast.se
Cecilia Nordqvist

Cecilia Nordqvist

Redovisningschef

cecilia.nordqvist@banfast.se
Josefine Eriksson

Josefine Eriksson

Redovisningsekonom

josefine.eriksson@banfast.se
Ekke Skogman

Ekke Skogman

Teknisk förvaltare

ekke.skogman@banfast.se
Fadi Attar

Fadi Attar

Teknisk förvaltare

fadi.attar@banfast.se
Tobias Dicius

Tobias Dicius

Asset Manager

tobias.dicius@banfast.se
Michel Challma

Michel Challma

Asset Manager

michel.challma@banfast.se
Nina Lovén

Nina Lovén

Asset Manager & projektledare

nina.loven@banfast.se
Michael Murphy

Michael Murphy

CFO

michael.murphy@banfast.se
Lars Nylund

Lars Nylund

VD

lars.nylund@banfast.se

House of People Folkets Hus

Folkets Hus i Stockholm konferens och kongress AB

Folkets Hus i Stockholm konferens och kongress AB

guest@houseofpeople.se
www.houseofpeople.se